PETRA KOVÁŘOVÁ
- květiny, dekorace a grafika - 

Svazek - slovo, které znamená spojení. každý někdy něco spojíme dohromady a věříme, že to bude nejlépe navždycky. Já spojila svoje nadšení pro kvítí a radost pro tvoření krásných věcí. A z tohoto spojení vznikla milovaná práce, která je víc zábavou a splněním snů malé holky.

Svazek je moje životní cesta, kterou jsem se rozhodla jít. Odstartovala jsem ji s mojí sestřenicí Irčou, která je pro mne od malička spíš starší ségrou. Irča se svým Milošem mi díky tomu dali při své svatbě maximální důvěru. ohlasy a nadšení všech mých blízkých mi dalo tolik odvahy zkoušet to dál a rozvíjet své možnosti. Moje skvělá rodina je mým motorem, který mě žene dál. Všem jim patří velký dík.

S nimi je to ten pravý Svazek, který bude navždycky!

TEREZA KUDĚJOVÁ
- květiny a dekorace - 

To se tak někdy přihodí, že se člověk prostě rozhodne změnit svůj život.
A i když to není vždycky jednoduché, já jsem to riskla a od celoživotní práce s papíry v kancelářích částečně utekla - ke kytkám a práci s nimi. A na začátku téhle mojí "nové cesty" jsem potkala Petru. Máme dost podobný náhled na svět okolo nás a to je hodně důležité proto, aby naše (spolu)práce mohla fungovat. A tak se snažíme těšit našimi svazky a pomáhat všem, kdo o to stojí, aby i ty jejich svazky byly navždycky-stejně jako ten náš..

Moc díky, SVAZKU a hlavně Petro!

KATEŘINA ŠIK
- květiny a dekorace - 

Top